Witamy, to początek Twojej podróży.

+48 32 434 01 01

biuro@adamex-autokary.pl

OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW

PARTNERZY

ADAMEX specjalnie dla swoich Klientów przygotował specjalny program partnerski, uprawniający do rabatów na usługi swoich Partnerów.
Sprawdź poniżej, co jest dla Ciebie interesujące i na co chcesz otrzymać rabat,
a następnie pobierz voucher na wybrane przez siebie usługi wpisując swoje dane kontaktowe.


10% rabatu

Oferta wynajmu samochodów z kierowcą

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą cenową na wynajem naszych samochodów. Obsługujemy klientów z województwa śląskiego jak i województw ościennych. Prócz wyjątkowych samochodów, dajemy także gwarancję profesjonalnej obsługi przez naszych kierowców.

POBIERZ VOUCHER

Solanka Zabłocie

Solanka Zabłocka, Solanka kąpielowa, Solanka inhalacyjna, mgiełka solankowa, Sól Zabłocka Oryginalna Solanka Zabłocka o największej na świecie zawartości jodu dochodzącej do 140 mg/litr wydobywana jest od ponad 120 lat z odwiertów „KORONA” i „TADEUSZ” w miejscowości uzdrowiskowej Zabłocie Solanka z głęboko położonych złóż wód leczniczych jodowo-bromowych. Jest to naturalny surowiec o potwierdzonych właściwościach leczniczych przeznaczony do pielęgnacji zdrowia i urody. Zabiegi w Sanatoriach z wykorzystaniem naszej solanki są refundowane przez NFZ.


Tytuł: 10% rabatu na wynajem dowolnego samochodu z oferty PROSPECT RENT Sp. z o.o.

PROSPECT RENT Sp. z o.o. to wypożyczalnia samochodów osobowych, dostawczych, 9 osobowych oraz limuzyn działająca na terenie Całego Śląska, wypożyczalnia świadczy również usługi darmowego wynajmu samochodów dla poszkodowanych w kolizjach drogowych (Darmowy samochód z OC sprawcy).


x

VOUCHER NA 10% RABATU

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

* - pola wymagane

-->
ArtDay Marketing Agency